Головна Новини Слідчий Хоптян повторно викликає на допит активіста Майдану

Слідчий Хоптян повторно викликає на допит активіста Майдану

22Сайт Реально вже писав, про те, що на громадську організацію «Файне місто», чинять тиск. Нагадаємо, що її голова Рустам Ергешов будучи керівником молодіжної Адміністрації під час подій на Майдані дозволив саморозпуск цієї організації при голові ОДА.

Міліція згадала про захист прав благодійного фонду «Відродження» який належить видатному уродженцю тернопільської землі Богдану Гаврилишину, а Рустаму Ергешову інкримінують 365 статтю ККУ – Перевищення влади або службових повноважень.

 

1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, –

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, –

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, –

караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

В п’ятницю, 20 грудня в молодіжного лідера був запланований допит у слідчого Хопятна В.А. однак у міліції його хочуть бачити ще раз – завтра 25 грудня. На завтра також заплановано податкову перевірку громадсько організації «Файне місто», про яку як свідчать наші джерела повідомили тільки сьогодні в другій половині дня порушуючи чинне законодавство (про перевірку повинні повідомляти письмово за 10 днів).

“Завтра йду на повторний допит! І призначили нашій організації, якимось чудом, на завтра позапланову перевірку з податкової!”, – написав сьогодні голова громадської організації “Файне місто” Рустам Ергешов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here