Головна Новини Скільки платитимуть за газ до кінця опалювального сезону мешканці Тернопільщини

Скільки платитимуть за газ до кінця опалювального сезону мешканці Тернопільщини

До кінця опалювального сезону, тобто до травня наступного року, ціна на газ для населення залишатиметься незмінною. Наразі немає жодних підстав для підняття вартості голубого палива.

Про це повідомила заступниця директора департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження ТОДА Софія Близнюк, пише ЗЗ.

– З першого травня цього року Уряд запровадив автоматичне переведення всіх  споживачів на базові річні тарифи на газ, – зауважила Софія Близнюк. – На сьогодні річні тарифи на газ для населення коливаються в межах 8-9 гривень. Якщо б не було запроваджено річних базових тарифів, то населення було б змушене купувати газ за 20-21 гривню. Українці будуть забезпечені стабільною ціною на газ до кінця опалювального сезону. Для споживачів, яких обслуговує  «Тернопільоблгаз» – це 9 гривень за кубічний метр. Для підприємств «Теплокомуненерго» вартість газу, який використовується для виробництва теплової енергії для населення становить 7,42 гривні. Зараз проходять перемовини Уряду, Міністра регіонального розвитку з мерами міст в частині  того, щоб тарифи залишилися на рівні минулорічного опалювального сезону. Централізоване опалення в області має лише Тернопіль, і то не всі будинки, а 750 будинків. Інші споживачі відключені і користуються природнім газом, тобто для якого встановлена річна базова ціна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here