Головна Новини Скільки офіцерів які пройшли АТО служить у військовому комісаріаті?

Скільки офіцерів які пройшли АТО служить у військовому комісаріаті?

11036254_316896801813913_1444965911353017078_nУ військових комісаріатах Тернопільської області продовжують службу більше 50 військовослужбовців, які мають бойовий досвід у складі сил АТО на території Донецької і Луганської областей. Про це повідомила ТВО заступника військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом майор Олена Величанська.
– Бойовий досвід на різних посадах у складі сил АТО пройшли 58 військовослужбовців, включаючи обласного військового комісара, його заступника та усіх районних військкомів. Цей бойовий досвід вони передаватимуть своїм підлеглим, а також молодому поколінню майбутніх захисників Вітчизни, – зазначила майор Олена Величанська.
За її словами уже найближчим часом на сторінці військкомату у Фейсбук розпочнуть розповідати коротенько про кожного військового, який був в АТО.
Окрім того, днями військові комісаріати розпочнуть звертатися до демобілізованих учасників АТО з метою залучення їх прийти на службу у військкомати.
Василь Лабай,
Західний регіональний Медіа-центр Міністерства оборони України,
Фото автора та Володимира Явнича

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here