Головна Новини Скільки коштує зібрати дитину в школу – 2018

Скільки коштує зібрати дитину в школу – 2018

У цьому році не вийде дешево купити одяг та канцтовари для першокласника
Підготовка до шкільного навчального року в самому розпалі, адже до 1 вересня залишилося 3 тижні. У порівнянні з 2017 роком, зібрати першокласника до школи дорожче майже на 15%.У минулому році зібрати все необхідне для дитини в перший клас коштувало майже 3 тисячі гривень, то в цьому році сума далеко пішла за позначку в 3 тисячі, пише znaj.ua

При цьому список канцтоварів для дитини складається майже з 40 пунктів. Туди входять стандартні пенал, зошити, ручки, олівець, ластик і набори для творчості. В магазині купити все необхідне буде коштувати близько 600 гривень. На ринку ця сума трохи менше.

Продавці радять вибирати українських виробників і не віддавати перевагу китайським. За запевненням, різниця в якості просто колосальна. А ось пенали вони рекомендують купувати без наповнення.

“Наповнений пенал буде коштувати так само, як і не наповнений, але якість пенала і олівців, фломастерів і пензликів буде набагато гірше. Варто купувати не наповнені пенали, а наповнювати тим, що батьки хочуть, більш якісними товарами”, – пояснила продавщиця Марина Білоус.

Дитячі рюкзаки не відрізняються за вартістю на ринку і в магазині. По вартості, залежно від якості, малюнків, ортопедичної спинки та іншого варіюються від 360 до 1250 гривень.

Для 1-3 класів продавці, само собою, рекомендують ранці з ортопедичними спинками і хорошими лямочками, які рівномірно розподіляють вагу.

Найдешевша шкільна форма для дівчаток в магазині орієнтовно обійдеться в 1500 гривень, зібрати хлопця буде дешевше – 1100 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here