Головна Новини Скоро тернопільськими вулицями їздитимуть нові автобуси і тролейбуси

Скоро тернопільськими вулицями їздитимуть нові автобуси і тролейбуси

12 нових автобусів протягом вересня отримає Тернопіль для оновлення рухомого складу громадського транспорту міста. Крім того, на дороги виїдуть і нові тролейбуси.

Рішення про збільшення дохідної частини бюджету на 15 284 000 гривень прийняли місцеві депутати на останній сесії ТМР. Гроші вдалося отримати за рахунок перевиконання плану надходжень за перше півріччя, а також за рахунок коштів, які надійшли як державна субвенція.

За словами очільника Тернополя Сергія Надала, кошти підуть на розвиток різних галузей. «Левова частка» перепаде і управлінню транспорту, пише сайт Тернополяни.

— На придбання нових автобусів для створення єдиної комунально-транспортної компанії управління отримало 4,6 млн гривень. За ці кошти буде придбано 12 одиниць автобусів та 2 одиниці тролейбусів, – говорить Сергій Надал.

На запитання, коли старі маршрутки у Тернополі повністю замінять сучасні та комфортні автобуси, керівництво міста відповіді точної не дає — усе залежатиме від результатів нового тендеру на покупку сотні автобусів, який оголосили повторно. Мовляв, лише після цього зможе запрацювати єдина комунально-транспортна система.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here