Головна Новини Скоро знову продаватимуть “Оріон”

Скоро знову продаватимуть “Оріон”

На 23 серпня 2016 року заплановано проведення конкурсу з повторного продажу пакета акцій (96,129 % статутного капіталу) ПАТ „Тернопільський радіозавод „Оріон”.

До продажу пропонується пакет акцій у кількості 99 543 480 штук, що становить 96,129 відсотків статутного капіталу ПАТ. Початкова ціна пакета акцій складає 140 мільйонів 750 тисяч гривень. Номінальна вартість однієї акції – 0,25 грн.

ПАТ „Тернопільський радіозавод „Оріон” не є монополістом на загальнодержавному та регіональному ринках. Основний вид продукції підприємства – засоби радіозв’язку, апаратура для запису та відтворення звуку і зображення.

ПАТ радіозавод „Оріон” розташований у зоні міста Тернополя та має транспортне сполучення з усіма мікрорайонами міста.

Держава, продаючи майже стовідсотковий пакет акцій, має на меті знайти ефективного власника, який повинен забезпечити розширення виробництва, освоїти нові ринки збуту, і передбачила виконання ним фіксованих умов. Серед основних – протягом 5-ти років з моменту укладення договору дотримуватись тих видів економічної діяльності, які є на дату підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, забезпечення освоєння нових видів продукції та послуг, здійснення заходів з технологічного переозброєння та модернізації механообробного та інструментального виробництва, а також інші умови стосовно економічної, інноваційно-інвестиційної, соціальної та природоохоронної діяльності товариства.

Приймання конкурсної документації та остаточного проекту договору купівлі-продажу завершується 15 серпня 2016 року о 17.00. Телефон Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області: (0352) 25 04 87.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here