Головна Новини “Скорбота переповнює від необхідності писати слово “була”” – в ДТП загинула магістрантка...

“Скорбота переповнює від необхідності писати слово “була”” – в ДТП загинула магістрантка ТНПУ

В ДТП загинула магістрантка ТНПУ Ірина Боднар. Про це повідомляють на сторінці ТНПУ.

“Уся академічна спільнота ТНПУ, факультет педагогіки і психології глибоко сумують з приводу непоправної втрати – передчасної смерті магістрантки факультету.

У трагічній автокатастрофі загинула Ірина Ігорівна Боднар…Ірина навчалася на другому курсі магістратури за освітньою програмою “Соціальна педагогіка”.Була веселою та світлою, доброю та щирою людиною. Скорбота переповнює від необхідності писати слово “була”.Життєрадісна, енергійна, чуйна, мала чудове почуття гумору та завжди випромінювала позитив. Не зважаючи ні на що, завжди приходила на допомогу.

У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, однокурсникам, викладачам та усім, хто знав Ірину.Нехай світла пам’ять про Іру назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій. Вічна пам’ять!”

Нагадаємо, що в ніч на 25 жовтня поблизу села Шибалин на Бережанщині загинула 22-річна дівчина та хлопець, ще одну дівчину рятують медики, а водія доправиди до ІТТ, бо він ймовірно був не тверезий та допустив перекидання автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here