Головна Новини Скандальна Марія Баб’юк попалась на брехні і криміналі?

Скандальна Марія Баб’юк попалась на брехні і криміналі?

Як нам стало відомо, у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола неймовірний скандал.  Його директорка, депутат партії “Свобода”,  Марія Баб’юк  попалась на брехні. Марію Петрівну упіймали на використанні фальшивого диплому кандидата наук. Ймовірно, вона його купила. Цим дипломом керівник навчального закладу користується ще з 1999 року. На разі слідчі перевіряють скільки державних виплат пані Марія отримала як кандидатську доплату.

 

 

1 коментар

  1. Кажуть, що в цій країні має бути соромно втілювати дії корупційного характеру після Майдану. Ви згодні?. Не зовсім. Ваше жлобство, воістину, безмежне. Ви не можете просто визнати свою провину, ніколи. Особливо, коли вона підкреслює вашу власну недолугість. А ще кажете про гідність. Та нема в вас ніякої гідності.
    Як зручно використовувати Майдан. Після Майдану роздані пачки обіцянок, але не зроблено нічого. Чому не покараний жоден вбивця Небесної сотні? Чому не покараний жоден чиновник? Злодії благополучно повернулася у владу. В уряді, в парламенті, серед губернаторів, і на місцях – все ті ж особи. Не проведена реформа прокуратури. Чому не реформована судова система? Сіра безлика маса пристосуванців перемогла Майдан, і привласнила його цінності. Скрізь починають лунати нарікання: “нахуя ми їх взагалі обирали?! “Як вміло ви використовуєте студентів в своїх інтересах. Не думаю що після цього знайдуться дурні щоб йти померти на Інститутську? Вирізувати одних, щоб звільнити місце для інших, бо черга стоїть довга? Щодо церкви і самих попів то там та сама корупція. Якось довелося мені послухати промову попа: так, хрест на ньому був дерев’яний, але в руках він тримав не молитовник, а шостий айфон. А у багатьох студентів айфону нема. А у попа – є. Можливо, це зайва деталізація. Але ж. Ви, шановна пані – звичайна пристосуванка і злодійка. І не маєте каяття. А отже – будете брехати і красти знову. Сподіваюся, колись вами таки займеться прокуратура.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here