Головна Новини Сказав, що ворожа ракета влучила в підстанцію: перелякана пенсіонерка віддала 50 тис...

Сказав, що ворожа ракета влучила в підстанцію: перелякана пенсіонерка віддала 50 тис грн. аферисту

Налякавши пенсіонерку втратою коштів, зловмисник вивідав дані банківської картки та зняв 50 тисяч гривень.

До співробітників Кременецького районного відділу поліції звернулася 67-річна жителька одного з сіл місцевої громади і повідомила про шахрайські дії, скоєні щодо неї невідомою особою. Зі слів потерпілої, їй зателефонував якийсь чоловік, назвався представником банківської установи і попередив про те, що негайно потрібно перереєструвати картку, адже сталося влучання ворожої ракети в підстанцію, тому можуть бути проблеми з банківською системою. Налякана пенсіонерка не стала нічого з‘ясовувати і зробила усе, як їй рекомендував незнайомець. Згодом отримала сповіщення, що з картки знято 50 тисяч гривень.

Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею шахрайство.

Поліцейські застерігають краян не довіряти зловмисникам, котрі називаються працівниками банків чи співробітниками служби безпеки фінустанов, чи ще кимось, і в телефонному режимі пропонують вирішити питання, пов’язані з вашими картками чи рахунками. Ніколи і нікому не повідомляйте реквізити банківських карток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here