Головна Новини Син на очах паралізованої матері забив батька до смерті – деталі трагедії...

Син на очах паралізованої матері забив батька до смерті – деталі трагедії в Гримайлові (відео)

На Тернопільщині єдиний син став справжнім тягарем для літніх батьків. 45-річний чоловік відмову в грошах сприймав як страшенну образу і щоразу ліз битися до пенсіонерів.

Завжди сусіди прибігали боронити стареньких, та цього разу ніхто не з’явився, бо матір садиста паралізована, повідомили Надзвичайні новини

Чоловік прийшов додому п’яним, накинувся на батька, аби той дав йому гроші на чергову пляшку горілки. Як не прохала мати полишити його – люто бив. З переламаними ребрами і розірваними легенями голова родини пролежав на підлозі до ранку. За цей час його син-убивця зібрав речі, гроші і втік. Лише на ранок матір змогла викликати швидку, проте чоловік помер у лікані.

Похорони і догляд за паралізованою пенсіонеркою лягли на плечі сусідів. Рідні сестри і брат не приїхали на прощання із небіжчиком.

Сусіди розповідають, що батьки здували з сина пилинки. Проте коли він підріс, то вчитися і працювати бажання не мав. До душі йому було пити та красти, тож незабаром він загримів за ґрати. За декілька років він благополучно звільнився, але не змінився.

Нині ката затримали аж у Чернівецькій області. За вбивство батька йому загрожує лише 10 років позбавлення волі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here