Головна Новини Серйозних морозів ще не було, а “обморожених” все більше і більше

Серйозних морозів ще не було, а “обморожених” все більше і більше

Протягом доби, що минула, в області зареєстровано 3 випадки переохолодження, внаслідок яких троє людей з обмороженнями опинилися на лікарняних ліжках.

11 грудня о 14:25 в травматологічне відділення Шумської центральної районної клінічної лікарні з діагнозом «Загальне переохолодження, обмороження обох верхніх та нижніх кінцівок» госпіталізовано жителя села Жолобки, громадянина 1935 року народження.

Цього ж дня,  о 19:00  до Кременецької центральної районної клінічної лікарні  з діагнозом «Відмороження 2-ї стадії пальців лівої кисті та пальців обох стоп» госпіталізовано жителя міста Кременець, громадянина 1981 року народження.

О 23:35, з діагнозом «Обмороження пальців двох кінцівок рук та обличчя 2-3 ступеня», в Монастириську центральну районну клінічну лікарню госпіталізовано жителя села Задарів, громадянина 1972 року народження.

Територіальне  управління  МНС України у Тернопільській області закликає громадян у сильні морози утриматися від виходу на вулиці без необхідності, тривалий час  не перебувати на відкритому повітрі та у холодних приміщеннях. Тепло одягатися, не зловживати алкогольними напоями. Слід бути обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах, не залишати дітей без нагляду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here