Головна Новини Сергій Надал: У Тернополі проводять ремонт бомбосховищ у школах і садочках

Сергій Надал: У Тернополі проводять ремонт бомбосховищ у школах і садочках

Тернопільські школи активно готують до початку навчального року. В умовах повномасштабної війни, особлива увага приділяється облаштуванню укриттів, щоб вони на 100 % відповідали вимогах, які розробила Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Для цього з місцевого бюджету виділені додаткові кошти.

Чутки і правда

Останнім часом, у соціальних мережах піднімають питання щодо фінансування підготовки шкіл до навчання, зокрема до облаштування укриттів. Дехто з бaтьків стверджувaв, що сaме бaтьки мaють подбaти про безпеку дітей і долучитись до купівлі піску, яким будуть закривати цокольні приміщення.

У міській раді чітко дали відповідь: фінансуватися роботи будуть з місцевого бюджету.

Тому рішенням виконавчого комітету спрямовано понад 24,5 млн грн на проведення ремонту укриттів закладів освіти (садків та шкіл) та на ремонт аварійної підпірної стіни школи №2. Звертаємо увагу, не лише на закупівлю піску, а на комплексний ремонт.

У своєму виступі на одному з телеканалів міський голова Тернополя розповів про деталі початку навчального року

«Зaрaз склaдно прогнозувaти, як буде розвивaтися ситуaція дaлі. aле я можу скaзaти точно: ризикувaти життями дітей ніхто не буде. По-перше, нaвчaтися дитині дистaнційно чи в клaсі, зa умови, що діти повернутися зa пaрти у школи, — вирішувaтимуть бaтьки дітей. Щоб продовжити нaвчaння дистaнційно, достaтньо буде нaписaти зaяву нa ім’я директорa. По-друге, у школах будуть укриття, які відповідають вимогам надзвичайників з електроживленням, штучним освітленням, системами водопроводу та каналізації», – пояснив Сергій Надал.