Головна Новини Сергій Надал: «Українці – нація Героїв»

Сергій Надал: «Українці – нація Героїв»

23 травнявся Україна віддає шану Героям України всіх часів. Героям, які поклали життя за незалежність та свободу України. Героям, які захищали святу українську землю від ворогів. Міський голова Тернополя Сергій Надал у своєму зверненні до Дня Героїв розповів, кого він вважає Героями України.

Герої минулого

Українські Герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського Січових стрільців Дмитра Вітовського Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери Української Повстанської Армії Романа Шухевича, активісти визвольного руху шестидесятників.

Це герої минулого, завдяки яким була сформована та збережена українська нація на своїй Богом даній землі.

Герої сучасності.

Українські Герої – це прості люди, учасники та активісти Революції на граніті, Помаранчевої революції, Революції гідності. Це Герої Небесної Сотні та сотні постраждалих на Майданах України.

Це герої сучасності, які відстояли європейське і, найголовніше, проукраїнське майбутнє держави Україна.

Українські герої– це прості українці, які у складі Збройних сил України, Територіальної оборони, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ та добробатів знищують московську нечисть. Це Герої Азовсталі, Рубіжного, Попасної, Ізюму. Це Герої Сєвєродонецька та Лиману.

Вони зараз виборюють саме право українців бути українцям, яке сьогодні заперечують кремлівські рашисти.

Нація Героїв

Українські герої – це прості українці, які стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги українській армії та жертвам московської орди.

Українські герої – це також прості українці, які продовжують працювати в українських містах та селах, щоб працювала економіка, щоб наповнювалися бюджети, щоб Україна мала за що фінансувати армію. Формують міцний тил, на який оперлася наша армія.

Я з упевненістю можу сказати, що Українці – це нація Героїв.

Це довели Герої минулого, це зараз доводять Герої сучасності.

Українці творці світової історії

Свого часу засновник Організації Українських Націоналістів Євген Коновалець, в пам’ять якого День героїв України вперше відзначили у 1941 році, говорив:

«У великій світовій драмі наших днів ми маємо вибір: або бути творцями, або жертвами історії».

Ми довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Сьогодні – українці творять нову історію Європи та світу.

Вічна пам’ять всіх загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!

Миру нам всім після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом.

Зі святом Герої!