Головна Новини Сергій Надал: Тернопіль у сматфоні – запрацював мобільний застосунок «е-Тернопіль»

Сергій Надал: Тернопіль у сматфоні – запрацював мобільний застосунок «е-Тернопіль»

Під час повномасштабної війни особливо важливо, щоб важливу інформацію можна було знайти в одному застосунку. Коли можна швидко дізнатися, де працюють магазини, коли немає світла, де є нові пункти обігріву, або коли приїде маршрутка чи автобус. У Тернополі цю проблему вирішили. Запрацював новий цифровий сервіс, який стане помічником для жителів та гостей громади – мобільний додаток «е-Тернопіль».

Що таке «е-Тернопіль»

«Е-Тернопіль» – це застосунок для мобільних телефонів (смартфонів) для тернополян та жителів громади, де зосереджені міські сервіси. Він доступний для завантаження на App Store чи Play Market.

«Незважаючи на воєнний стан в Україні ми все ж таки продовжуємо працювати над розвитком електронних сервісів у місті. Відкритість даних, їх оприлюднення, створення нових платформ, максимальне переведення усіх послуг, які надає міська рада в онлайн – це один із пріоритетів нашого розвитку. Звичайно, що війна внесла свої корективи і не всі послуги ми можемо замовляти та оплачувати. Однак зусилля сьогодення спрямовані в напрямку безпеки і відповідно ці електронні сервіси також мають як безпековий, так і інформативний характер для жителів Тернопільської громади. Функції застосунку будуть постійно оновлюватися», – зазаначив міський голова Сергій Надал.

Що можна взнати в «е-Тернопіль»

Наразі, у першому релізі «е-Тернопіль» доступний такий функціонал:

  • ДеТранспорт – додано онлайн-карту з відображенням руху всього транспорту, передбачена можливість переглядати вибраний маршрут та оновлено перелік пунктів поповнення карток;
  • можна перевірити баланс «Картки тернополянина» чи неперсоніфікованого електронного квитка за номером, а також побачити його термін дії;
  • передбачена можливість запису на прийом до управління державної реєстрації;

отримувати сповіщення про початок та відбій сигналу «Повітряна тривога».

Також доступні мапи із прокладанням маршрутів до:

  • пунктів обігріву;
  • закладів торгівлі, що працюють без світла;
  • мапа колонок-качалок питної води;
  • мапа укриттів.

Пряма мова

«Дякую усім, хто долучається до його створення «е-Тернопіль». Дякуємо усім компаніям, які уже долучилися, і які ще долучаться до наступних оновлень. Далі буде другий, третій, четвертий та наступні-наступні релізи. Планів ще дуже і дуже багато. Усі ми обов’язково реалізуємо. Весь Тернопіль в одному додатку – це наша стратегічна мета. Щоб після перемоги жити у нашому вільному українському Тернополіі», – підкреслив Сергій Надал.