Головна Новини Сергій Надал: Наші воїни з Тернополя на фронті, безкоштовно лікують зуби, завдяки...

Сергій Надал: Наші воїни з Тернополя на фронті, безкоштовно лікують зуби, завдяки мобільній стоматології

Мобільний стоматологічний кабінет, що був відправлений з Тернополя на фронт для надання нашим захисникам ургентної стоматологічної допомоги, доїхав до одного із місць призначення та приймає перших пацієнтів. А наші лікарі-волонтери з Тернопільської стоматологічної поліклініки вже лікують наших захисників з Тернополя. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Від Тернополя нашим захисникам

За словами міського голови, наші військові на передовій зможуть отримати таку необхідну ургентну стоматологічну допомогу.

«Транспортний засіб повністю підготовлений та обладнаний усім необхідним для того, щоб працювати на передовій, тож уже зараз у місцях дислокації тернопільських військовослужбовців наші лікарі-волонтери розпочали надавати необхідну стоматологічну допомогу», – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Перед відправкою на фронт, на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було прийнято рішення про передачу шин та 400 л дизельного палива для мобільного стоматологічного кабінету.

Про мобільний стоматологічний кабінет

Це вже шостий медичний автомобіль, який скомплектували для лікування бійців Збройних сил України.

Мобільний кабінет обладнали стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером і усім необхідним для того, щоб проводити терапевтичне та хірургічне лікування у польових умовах. Також кабінет обладнали устаткуванням для ортопедичної допомоги пацієнтам. Кожного бійця на фронті будуть лікувати два стоматологи.

Над створенням даного обладнання спеціалісти працювали понад три тижні. Лікарі-волонтери пройшли необхідне навчання, як працювали у мобільному кабінеті на фронті.

Нагадаємо

Реалізувати благодійний проєкт – мобільну стоматологію на колесах для тернопільських бійців на фронті допомогла місцева компанія «Галіт», що представляє в Україні цілий ряд відомих світових виробників стоматологічного обладнання.