Головна Новини Сергій Надал: «Допомога армії наближає перемогу України. Дякую кожному тернополянину!»

Сергій Надал: «Допомога армії наближає перемогу України. Дякую кожному тернополянину!»

или свої домівки. Щоб допомогти фронтовим українським містам та громадам. Щоб наблизити таку бажану нашу перемогу.

Ще до початку повномасштабної війни сесією Тернопільської міськради було прийнято «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань на 2022 рік». Виділено необхідне фінансування.

З 24 лютого:

  • Видатки в межах «Програми забезпечення обороноздатності військових формувань на 2022 рік» – 1 мільйон 413 тисяч 500 грн. (закупівля рацій для військової частини А7170, придбання планшетів, будівельних матеріалів, оргтехніки)
  • Видатки на Тероборону – 3 мільйони 732 тисячі 200 грн. (пошиття форми, рюкзаків, розгрузок, амуніції)
  • З резервного фонду – 1 мільйон 800 тисяч грн. (придбання додаткових систем сповіщення та системи інформування населення).

На потреби тернопільських військових формувань передали:

  • Тепловізори – 17 штук за кошти працівників Тернопільської міської ради, 3 штуки – від іноземних партнерів.
  • Дрони – 5 штук
  • 900 комплектів військової форми. Форма пошита за стандартами НАТО, врахували усі вимоги і побажання військовослужбовців.
  • Тактичне спорядження (навушники, окуляри, павербанки, шоломи).

Загалом від початку війни для допомоги військовим і медиками у різні міста України та на передову було передано 20 автомобілів, з них: 13 – позашляховиків та 7 машин швидкої допомоги.

Головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області – костюми польові – 100 шт. та куртки утеплені – 100 шт.

У КП «Тернопільелектротранс» налагоджено роботу із пошиття розвантажувальних систем українським захисникам. В структурі підприємства є швейний цех, тож працівники, які не були задіяні до роботи з перевезень у громадського транспорті, розпочали пошиття військової амуніції.

1200 комплектів військової форми. Форма пошита за стандартами НАТО, врахували усі вимоги і побажання військовослужбовців.

Освітяни Тернополя за власні кошти придбали 2 позашляховики. У школах було організовано плетіння маскувальних сіток. За весь період виготовлено близько 4000 сіток. 

Зусиллями освітян та волонтерів налагоджено виготовлення базових речей для потреб Збройних сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони, зокрема, устілки для взуття, сумки для скидання магазинів, наколінники, балаклави, розвантажувальні жилети.

Управлінням культури і мистецтв, комунальними установами, підприємством та централізованою бухгалтерією закладів управління культури і мистецтв було зібрано більше 1200 україномовних книг для юних українців, які зараз вимушено перебувають у Польщі, рятуючись від війни. За кошти працівників галузі культури закуплено постільну білизну, засоби гігієни, матраци, пледи, продукти харчування тощо на загальну суму 120 тис. грн. та передано на потреби ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам.