Головна Новини Сепаратиста якого затримали в Тернополі обміняли на полонених

Сепаратиста якого затримали в Тернополі обміняли на полонених

1406931818_180627_slavyansk_2Як зазначив  Юрій Гулкевич у виступі перед журналістами, нещодавно прокуратурою Тернопільської області передане до суду кримінальне  провадження стосовно двох місцевих жителів, обвинувачених у державній зраді, сприянні діяльності терористичних організацій, фінансуванні тероризму, вербуванні осіб з метою вчинення терористичних актів, публічних закликах до насильницької зміни та повалення конституційного ладу.

Брати інструктували, організовували матеріальне забезпечення найманців, направляли їх через територію Білорусії, у спеціальний табір в м. Ростові-на-Дону для бойової підготовки та участі у терористичній діяльності в нашій державі.   За 3 місяці цього року чоловіки завербували щонайменше 10 громадян України.  Справа розглядається Тернопільським міськрайонним судом.

Ще одного  тернополянина, якого 10 вересня  2014 затримано за сприяння у  діяльності терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», на початку жовтня етапували до Харкова.  « 47-річний тернополянин,  що навесні брав участь у захопленні Харківської ОДА у складі бійцівського харківського клубу  «Оплот», у квітні –травні 2014 року  вербував  для терористів тернополян. Його,  разом з іншими 169 особами, обміняли на полонених українських військових 3 жовтня  2014 у Харкові. Слід зазначити, що цей факт (його обмін)  не припиняє розслідування кримінального провадження, розпочатого щодо цієї особи за ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності  терористичної організації) Кримінального кодексу України. Відповідно до процесуальних документів він оголошений в розшук, і в разі встановлення його місцезнаходження – розслідування щодо нього буде продовжено на загальних підставах і він відповідатиме за скоєний злочин» – зазначив Юрій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here