Головна Новини Селян навчили врегульовувати земельні відносини

Селян навчили врегульовувати земельні відносини

14 листопада 2012 року Регіональною громадською організацією «Перший аграрний кластер» проведено  в с. Торське Заліщицького району Тернопільської області в приміщенні сільської ради семінар  в рамках реалізації проекту «Врегулювання земельних відносин в сільській місцевості»,  який реалізується за фінансової підтримки Проекту USAID АгроIнвест.

На даному заході були присутні: сільський голова Торської сільської ради Серединський Петро Миколайович, секретар сільської ради Чабан Марія Василівна, землевпорядник Недогода Оксана Миколаївна, керівники та представники місцевих сільськогогосподарських підприємств, фермерських господарств, землевласники. Всього присутніх на заході 30 чоловік.

З вступним словом виступив сільський голова Торської сільської ради Серединський Петро Миколайович, який наголосив, що надання безкоштовних юридичних послуг з врегулювання земельних питань є необхідними для селян на теперішній час.

Презентацію проекту «Врегулювання земельних відносин в сільській місцевості» провів юрист проекту, який обслуговує населення Тернопільської області Гарагуц Володимир. Він детально зупинився на цілях та завданнях проекту, а також  розкрив теми: «Нормативні вимоги до укладання договорів оренди земельних паїв та порядок їх реєстрації»,  «Порядок передачі земельних часток (паїв) та земельних ділянок у спадщину», після чого було проведено обговорення даних тем, які є дуже актуальними у даній сільській раді. Під час обговорення надавались відповіді на поставлені питання учасниками семінару.

             Учасників семінару зацікавила інформація щодо надання безоплатної юридичної допомоги по земельних питання власникам земельних паїв  та власникам особистих селянських господарств. З метою доведення інформації до мешканців даної сільської ради їм повідомлено контактну інформацію виконавців проекту та роздано брошури «Практичний посібник з питань формування земельних ділянок та оформлення прав на них». З окремими землевласниками, які потребують практичної допомоги та захисту їх прав (можливо і у судовому порядку) призначені окремі  зустрічі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here