Головна Новини Священик з Тернопільщини взяв участь у з’їзді місіонерів Милосердя у Ватикані

Священик з Тернопільщини взяв участь у з’їзді місіонерів Милосердя у Ватикані

8-11 квітня у Римі відбулася зустріч місіонерів Милосердя, яку організувала Папська Рада сприяння новій євангелізації. Понад 550 священиків з п’яти континентів, які отримали спеціальні повноваження від Святішого Отця Франциска, що стосуються сповіді та звіщення Божого милосердя, зібралися через два роки після встановлення цього особливого служіння у контексті позачергового Святого Року. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

 

У зустрічі взяв участь священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Баглей, який входить до числа священнослужителів, яким Папа Франциск продовжив мандат їхнього служіння після завершення Ювілею Милосердя в листопаді 2016 року.

У програму зустрічі входили тематичні катехизи, взаємоподіл свідченнями про діяльність у своїх дієцезіях чи єпархіях, нагода уділяти Святу Тайну Покаяння, що є центром того особливого служіння, яке їм ввірив Папа. 8 квітня, в неділю Божого милосердя, усі взяли участь у Євхаристійному богослужінні, яке Його Святість очолив на площі Святого Петра.

Центральною подією стала зустріч із Вселенським Архиєреєм, який 10 квітня вранці прийняв місіонерів Милосердя в Апостольському палаці у Ватикані. Вислухавши слова Папи, кожен з учасників зустрічі мали можливість особисто привітатись із Святішим Отцем, а опівдні разом з ним відслужили Святу Месу в базиліці Святого Петра.

Нагадаємо, що під час Ювілею Милосердя Папа Франциск надав окремим священикам, яких рекомендували місцеві ієрархи, повноваження відпускати гріхи, відпущення яких є зарезервованим для вищої церковної влади чи Апостольської Столиці, доручаючи їм також особливо проповідувати та свідчити Боже милосердя. Після завершення Святого Року Наступник святого Петра продовжив цей мандат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here