Головна Новини Священик, виходець з Бережан, вперше у рідному місті служив Святу Літургію

Священик, виходець з Бережан, вперше у рідному місті служив Святу Літургію

16 священиків та велика кількість вірних зібралися 26 листопада у храмі УГКЦ Пресвятої Трійці міста Бережани на Святу Літургію, яку вперше у рідному місті та храмі, де отримав від Бога покликання, служив о. Роман Демуш.

 

Нововисвячений священноієрей у спільній молитві зі священниками-товаришами та родиною дякував Богу за дар Священства, який він отримав з рук Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка). Літургію кожен молився з великим духовним піднесенням. Особливим духовним співом її прикрасили парафіяльний жіночий хор та брати-семінаристи.

Отець Роман Демуш, який віднедавна став сотрудником Архиєкатедрального Собору Тернополя, подякував своїм духовним наставникам: Митрополиту Василію, о. Івану Хрептаку, настоятелю храму Пресвятої Трійці, о. Івану Римару, ректору Тернопільської духовної семінарії, а також кожному, хто молився та підтримав його впродовж тривалих років навчання у семінарії та на вищих студіях у Римі.

Проповідь цього дня виголосив президент релігійного товариства «Свята Софія» (Рим) о. Марко Ярослав Семеген, який також є виходцем із Бережан. Священик представив євангельське вчення щодо Тайни Священства та зауважив, що «ми сьогодні дякуємо Богові за священика, який вийшов споміж нас, який є одним із нас, який у цьому храмі зробив перші кроки до Бога та прислуговував біля цього престолу».

До слова, отець Роман Демуш є викладачем у Тернопільській семінарії, відомий також на Тернопільщині у християнських колах дітей та молоді, як аніматор та засновник «Веселих канікулів з Богом», засновник групи молодіжних аніматорів “Анімотор”, організатор багатьох молодіжних заходів та співорганізатор і ведучий нічного концерту на Співочому полі у Зарваниці підчас Всеукраїнських прощ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here