Головна Новини Свободівський батальйон “Січ” воює на “звільненій території”, а каже що в зоні...

Свободівський батальйон “Січ” воює на “звільненій території”, а каже що в зоні АТО

DSC_8004-672x37229 вересня 2014 року у прес-центрі Слов’янська, що знаходиться у приміщенні міської бібліотеки, відбулась прес-конференція за участи бійців батальйону особливого призначення «Січ». Говорили про діяльність батальйону у місті та на передовій АТО, про взаємозв’язок із місцевими жителями, про потреби військових та про можливе повернення сепаратистів вже до звільнених міст.

Доповідачі розповіли, що вже близько місяця бійці батальйону особливого призначення «Січ» дислокуються у Слов’янську. А не в зоні АТО, на передовій, як раніше повідомляли у ЗМІ.

Нагадаємо, що свободівці не дуже афішують де саме дислокується їхній батальйон, і вживають назву “зона АТО”. А Словянськ зараз вважається “звільненою територією”.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Та ” Сволота” це явно креатура ФСБ. Посмотрите как вовремя они подкидыват свои провокации.

    Сначала фарионша с детьми, потом
    потом Пиздюк с Мироном, потом закон про мови и как результат дыролугандский бунт

  2. Свободівці брешуть, от новина. Вони якби не брехали, то в парламент не попали б. Ото думайте патріоти за кого голосуєте

  3. Потрібно це свободівське бидло кинути в донецький аеропорт,нехай там покажуть,які вони герої.Вони тільки привикли язиками чесати та людські гроші по кишеннях тирити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here