Головна Новини Свинарчука помітили на іспанському курорті з симпатичною білявкою з Тернопільщини (Відео)

Свинарчука помітили на іспанському курорті з симпатичною білявкою з Тернопільщини (Відео)

49-річний Олег Гладковський (раніше – Свинарчук), близький друг і соратник екс-президента Петра Порошенка провів свою відпустку в Іспанії. Глава корпорації “Богдан” їздив на море не один.

Країна” опублікувала фото і відео іспанських канікул Гладковського, на яких видно, що колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони супроводжує білявка, пише ЗЗ.

Вони були помічені на набережній Сан-Поль (Passeig de Sant Pol) в містечку Сагар. Це елітне курортне селище, розташоване між містами Сан-Феліу-де-Гішольс і Плайя-де-Аро. Сагар знаходиться практично в самому серці узбережжя Коста-Брава.

Як стало відомо від джерела, наближеного до Гладковського, це зовсім не його дружина. Поруч – дівчина на ім’я Ілона, з якою він перебуває у близьких стосунках вже більше року.

33-річна Ілона Ярмолюк народилася у Ланівцях, що на Тернопільщині, але давно вже живе в Києві.

Дівчина досить відома в журналістських і політичних колах. Вона працювала кореспондентом на декількох українських сайтах, а також помічницею багатьох депутатів: покійної Ірини Бережної (“Партія регіонів”), Іштвана Гайдоша (“Партія регіонів”) і Андрія Артеменка, члена фракції Радикальної партії, якого незабаром з неї виключили і позбавили мандата.

У 2014 році вона навіть балотувалася в народні депутати по 112 округу, але до Верховної Ради не пройшла. Також у 2014 році Ілона працювала керівником міжнародного відділу “Правого сектора”.

Як активістка громадської організації “Солідарність правих сил” (заснував Андрій Артеменко – Ред.), Дівчина в червні 2015 року відвідала Донецьку і Луганську області.

Пізніше Ілона перейшла працювати до Ради національної безпеки і оборони України, де і стала помічницею Олега Гладковського (був першим заступником секретаря РНБО). Вони пропрацювали разом декілька років, а ось уже рік як їх відносини переросли з робочих в особисті.

Після публікації “Країни” дівчина закрила публічний доступ у соціальні мережі і видалила велику кількість фотографій. Однак журналісти встигли частину з них зберегти.

Ілона вже була заміжня, але, за інформацією видання, не проти оформити відносини з Олегом Гладковським. Причому, після публікації “Країни” і сімейного скандалу, що виник після цього, у неї з’явилися всі шанси втілити у життя свої наміри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here