Головна Новини СБУ просить повідомляти про терористів і сепаратистів на “гарячу лінію”

СБУ просить повідомляти про терористів і сепаратистів на “гарячу лінію”

1779659_675304532533825_1134896158_nШановні  мешканці Тернопільщини!   Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронним органам у попередженні, виявленні, припиненні та розкритті злочинів проти миру і безпеки людей, тероризму, корупції та організованої злочинності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України, в Управлінні СБУ в Тернопільській області діє телефонна лінія довіри.

Якщо вам стало відомо також про можливі факти незаконного зберігання чи використання зброї, про перебування на території області груп та окремих осіб з числа громадян іноземних держав, які своїми діями спонукають мешканців до сепаратизму, можливих терористичних актів, до використання вибухонебезпечних речовин з метою проведення підривної діяльності та інших протиправних дій, телефонуйте за номером  у Тернополі

                 (  0352)  52 – 90 – 00 або 52 – 45 – 42.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки будуть прийняті відповідні рішення. Телефонна лінія довіри працює цілодобово.

                                             Прес-група УСБУ в Тернопільській області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here