Головна Новини СБУ порушила лише дві справи через атаки хакерів під час виборів

СБУ порушила лише дві справи через атаки хакерів під час виборів

СБУ

СБУЗа фактами DDoS-атак на сайти в жовтні СБУ порушила дві кримінальні справи за ст. ч.1. статті 361 КК (незаконне втручання в роботу комп’ютерів, систем та мереж).
Про це сказала прес-секретар СБУ Марина Остапенко, повідомляє ZN.UA.
Остапенко зазначила, що в СБУ із заявами про подібні злочини звернулися всього дві особи — голова уряду АР Крим Анатолій Могильов (по факту атаки на сторінку Кримської регіональної організації Партії регіонів) і керівник Центру журналістських розслідувань Валентина Самар (атака на сайт Центру).
Нагадаємо, що напередодні виборів хакерських атак зазнали десятки інтернет-ресурсів по всій Україні.
17 жовтня в результаті DDoS-атак “лягли” сайти партій “Батьківщина”, “Фронт змін” і персональні сайти Юлії Тимошенко й Анатолія Гриценка.
28 жовтня о 13:00 список атакованих ресурсів опозиції розширився — до нього додалися персональні сайти Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка. У свою чергу прес-служба ПР заявила про атаку на свій офіційний сайт, звинувативши опонентів у блокуванні достовірної інформації і провокації.
Сайти Громадянської мережі “ОПОРА”, сайт і два виборчі проекти Комітету виборців України, проекти “Інтерньюз-Україна” Electua.org і сайт “Майдану” були атаковані годиною пізніше партійних сайтів — приблизно о 14.00.
30 жовтня Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомила, що в день виборів з 16.04 DDоS-атака також велася на сайти ЦВК і президента.
Під час виборчих перегонів атакам також піддалися багато інтернет-видань.
Відзначимо, що керівники атакованих ресурсів не зверталися в правоохоронні органи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here