Головна Новини СБУ попереджає, що інформаційні диверсанти діють на Тернопільщині

СБУ попереджає, що інформаційні диверсанти діють на Тернопільщині

електронна поштаУправлінням СБ України в Тернопільській області фіксуються непоодинокі намагання антиукраїнських сил застосовувати на території області подібні інформаційні технології з метою дестабілізації обстановки та внесення розколу у наше суспільство. 

Так, 7 жовтня поточного року на скриньку Кременецької районної ради від громадської організації із доволі патріотичною назвою «Всенародний Фронт Порятунку України» надійшло 2 повідомлення «Обращение русских добровольцев Новороссии к народу России» та «Почему Россия сдает Новороссию». Цього разу автори листів для засіву у головах мешканців нашого краю зернят сумнівів використали ідею всесвітньої змови, у якій керівництво України, Російської Федерації та США вирішило знищити непокірних росіян і українців. Підтримка ж «повстанського руху» на Сході нашої держави, нібито, дозволить зашкодити вказаним «злочинним» планам.

Зважаючи на доступність у мережі Інтернет контактних даних місцевих владних структур, підприємств та організацій, не виключено, що схожі листи надходитимуть й іншим адресатам.

На сьогодні мас-медіа поширюють правдиву інформацію про події на Сході нашої держави, про мужність українських бійців, звірства сепаратистів, жахливі обстріли та руйнування населених пунктів, заводів, шахт і т. ін. Проте, є й інша, відштампована російським гебельспромом, картинка: країною править «нелегітимна» влада, ЗСУ – злочинці тощо. Паралельно із бойовими діями йде інша, інформаційна війна. Причому остання, за своєю сутністю, є більш підступною, оскільки вона не має територіальних меж і націлена на руйнування свідомості, світогляду, переконань…

Тому, управління СБУ в Тернопільській області застерігає громадян не вдаватись до панічних настроїв та довіряти інформації лише з відомих, перевірених джерел.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here