Головна Новини СБУ зацікавилося ремонтом доріг на Кременеччині

СБУ зацікавилося ремонтом доріг на Кременеччині

dorogaСлужба автомобільних доріг у Тернопільській області 17-25 грудня уклала угоди на капітальний ремонт доріг на 12,08 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», повідомляють Наші гроші.

ТзОВ «Техно – Буд – Центр» отримає 7,11 млн грн на капітальний ремонт вулиць у місті Кременець:

  • вул. Вишнівецька ПК6+56 – ПК16+00
  • вул. Шевченка ПК0+67-ПК7+43

Власниками «Техно – Буд – Центр» до кінця 2012 року були Григорій Процик і Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Сьогодні частка Грегоращука зареєстрована на тернополянку Євгенію Сиву. Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

ТОВ «ВП Мост – 1» заплатять 3,98 млн грн за капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала-Подільська на км 74+244 в Борщівському районі.

Закупівлю проведено за процедурою в одного учасника через неможливість дотримання строків для відкритих торгів. В обґрунтуванні сказано, що аварійний стан шляхопроводу вимагає вжити заходів із недопущення надзвичайної ситуації, пошкодження майна і травмування людей.

Власником «ВП Мост – 1» є донеччанин Василь Тодорика.

У 2012 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела тендерів на ремонт доріг на суму 202,38 млн грн., з яких 190,30 млн грн. на поточний ремонт і експлутаційне утримання.

Документ ПРО ВСЕ.

Фото3150-1024x910

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here