Головна Новини Самооборона Тернопільщини вшанувала пам’ять Небесної Сотні на прощі в Зарваниці

Самооборона Тернопільщини вшанувала пам’ять Небесної Сотні на прощі в Зарваниці

10169346_834683376547515_174699613_n30 березня відбулася проща в Зарваниці, під час якої була відправлена панахида в пам’ять Героїв Майдану. Минулих вихідних сповнилося 40 днів від загибелі одних із перших бійців Небесної Сотні. Самооборона Майдану Тернопільщини вшанувати пам’ять полеглих Героїв молитвою.

На прощу приїхали представники обласної Самооборони із районів. Після прощі в с. Зарваниця відбувся перший обласний з’їзд Самооборони Майдану Тернопільщини. Предстаники районів, які свого часу працювали в Самообороні в Києві, приїхавши в свої міста та села продовжують відстоювати цінності, закладені на Майдані.

“Ми досягнем успіху в розбудові держави, якщо почнемо змінювати систему знизу її вертикалі, тобто працюючи і добиваючись результатів саме зі свох сіл, міст, районів. Завдання Самооборони на даний час можна охарактеризувати двома словами “стражі революції”. Тому нас чекає багато праці, якщо ми прагнемо довершити справу, за яку боролись хлопці на Майдані”, – зазначив на з’їзді комендант обласної Самооборони Майдану Іван Ковалик.

1 коментар

  1. Знаю що кожного року на Прощу у Зарваниці падає дощ. Не дуже сильний але всетакипадає. Це дивно адже до того переважно сухо та тепло. Кожного року сотні та тисячі прочан із парасольками йдуть пішою ходою. По дорозі до Зарваниці сухо. Хоча нав верху хмарини віщують дощ. Та зрідка падає маленький наче скроплює щоб підтримати. Цікаво чи цього року теж так буде? Я знайшов на http://www.zarvanycia.cc.ua/ розклад прощ і думаю піти також. Перевірити чи буде так як завжди дуже цікаво.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here