Головна Новини Рідній фірмі екс-«регіонала» не вдалося оскаржити зміну ремонтника перинатального центру в Тернополі

Рідній фірмі екс-«регіонала» не вдалося оскаржити зміну ремонтника перинатального центру в Тернополі

lukinСайт Реально вже неодноразови писав про махінації навколо Тернопільского обласного перинатального центру “Матері і датини”. За інформацією сайту НАШІ ГРОШІ суд відмовився визнати недійсним договір про реконструкцію Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина», який Департамент охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації 19 листопада 2013 року уклав з ТОВ «Лад 2005». Про це свідчить рішенняГосподарського суду Тернопільської області від 12 лютого.

Цей перинатальний центр (вул. Замкова, 10) у 2012 році почала реконструювати фірма «Техно-Буд». Однак через рік ОДА розірвала з нею угоду і завершувала реконструкцію фірма «Лад 2005». В обох випадках фірми вигравали тендери за процедурою закупівлі в одного учасника.

«Техно-Буд» вважає, що його права як можливого учасника порушені, оскільки він виявив бажання брати участь у закупівлі, але його листи були залишені без відповіді.

Суд у задоволенні позову фірмі відмовив. Він зазначив, що оприлюднення інформації застосування процедури закупівлі в одного учасника не вважається запрошенням до участі у закупівлі. Публікація цієї інформації носить суто інформативний характер. У свою чергу ОДА мала право на власний розсуд обрати учасника і укласти з ним договір.

Суд встановив, що ОДА 8 жовтня 2013 року розірвало договір із «Техно-Буд» через порушення строків виконання ремонту перинатального центру.

Фірма за договором мала провести реконструкцію пологового корпусу на суму 29,37 млн грн. «Лад 2005» була найнята для завершення ремонту пологового корпусу, що не доробив «Техно-Буд», а також реконструкції адміністративного і гінекологічного корпусів на суму 18,24 млн грн. Реконструкція мала бути проведена до кінця 2013 року.

Загальна кошторисна вартість реконструкції перинатального центру становить 47,25 млн грн. Окрім вказаних ремонтних робіт ОДА також закуповувала меблі та устаткування на суму 11,99 млн грн. (ця сума входить в загальну кошторисну вартість реконструкції).

До жовтня 2010 року співвласником ТОВ «Техно-Буд» був позафракційний депутат Тернопільської міськради Василь Лукін (раніше очолював фракцію Партії регіонів у міськраді). Потім фірму переоформили на Євгенію Лукіну, наразі власником є Володимир Ткачук. За останні шість років фірма виграла тендери на загальну суму 53,97 млн грн.

Засновником і керівником київського ТОВ «Лад 2005» є Андрій Муляр. Жодного іншого тендеру за останні п’ять років фірма не вигравала.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here