Головна Новини Рятувальники викопують машини з-під снігу навіть на території міста Тернопіль

Рятувальники викопують машини з-під снігу навіть на території міста Тернопіль

Внаслідок складних погодних умов, що склалися на території Тернопільської області ускладнився рух транспорту на автодорогах.

За минулу добу рятувальними підрозділами МНС здійснено 5 виїздів на визволення транспортних засобів та людей, які в них знаходилися, із снігових пасток:

• 12 грудня о 19:05 для буксирування із замету рейсового автобусу «Mercedes», в якому перебувало 7 осіб, на автодорозі в селі Вербівка Борщівського району, залучався черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління.

• 12 грудня о 22:55 в селі Зарубинці Підволочиського району черговий караул 24-го державного пожежно-рятувального поста Територіального управління залучався для відбуксирування із замету вантажного автомобіля «ДАФ».

• 13 грудня о 00:05 для буксирування із замету легкового автомобіля «Toyota»,в якому перебувало 2 дорослих осіб та 3 дітей, на автодорозі поблизу села Лисівці Заліщицького району залучавсь черговий караул місцевої пожежної команди села Товсте Територіального управління.
• 13 грудня о 02:31 для буксирування із замету автомобіля швидкої допомоги, в місті Тернопіль на вулиці Симоненка залучався черговий караул частини спеціальної пожежної техніки аврійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС у Тернопільській області.

• 13 грудня о 03:13 для буксирування із замету автомобіля швидкої допомоги, в місті Тернопіль на вулиці Клінічній залучавсь черговий караул частини спеціальної пожежної техніки аврійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС у Тернопільській області.

Загалом з початку снігопадів службою порятунку надано допомогу та визволено із снігових заметів понад 100 автівок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here