Головна Новини Руїни палацу у Ниркові знову належать Церкві

Руїни палацу у Ниркові знову належать Церкві

Управління Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) звернулося до Господарського суду Тернопільської області з позовною заявою до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю “Джуринфортеця” про:

-визнання недійсним правочину з передачі релігійною організацією Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви у власність ТОВ “Джуринфортеця” як не грошового майнового вкладу до Статутного капіталу об`єкту нерухомого майна нежитлової будівлі (руїн палацу XVII-XIX ст.), загальною площею 717 кв. м, що розташована в Тернопільській обл., Заліщицького р-н., с. Нирків, комплекс будівель і споруд, будинок 7, який оформлений у протоколі №2 загальних зборів учасників ТОВ “Джуринфортеця” від 31.10.2016 та в акті приймання-передачі майна, що вноситься до статутного капіталу ТОВ “Джуринфортеця” від 28 вересня 2016;

– визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ТОВ “Джуринфортеця” від 31.10.2016 (пункт 2 протоколу №2 від 31.10.2016) з передачі релігійною організацією Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви у власність ТОВ “Джуринфортеця” як не грошового майнового вкладу до Статутного капіталу об`єкту нерухомого майна нежитлової будівлі (руїн палацу XVII-XIX ст.), загальною площею 717 кв. м, що розташована в Тернопільській обл., Заліщицького р-н., с. Нирків, комплекс будівель і споруд, будинок 7.

13.08.2020 судом ухвалено рішення у даній справі та у судовому засіданні оголошено скорочену (вступну та резолютивну) частину рішення. Позов задоволено. Визнано недійсним правочин з передачі релігійною організацією Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви у власність ТОВ “Джуринфортеця”, як не грошового майнового вкладу до Статутного капіталу об`єкту нерухомого майна нежитлової будівлі (руїн палацу XVII-XIX ст.,), загальною площею 717 кв. м, що розташована в Тернопільській обл., Заліщицького р-н., с. Нирків, комплекс будівель і споруд, будинок 7, який оформлений у протоколі №2 загальних зборів учасників ТОВ “Джуринфортеця” від 31.10.2016 року та в акті приймання-передачі майна, що вноситься до статутного капіталу ТОВ “Джуринфортеця” від 28 вересня 2016 року. Визнано частково недійсним рішення загальних зборів учасників ТОВ “Джуринфортеця” від 31.10.2016 року, а саме пункт 2 протоколу №2 від 31.10.2016 року з передачі релігійною організацією Тернопільська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви (код ЄДРПОУ 25347638) у власність ТОВ “Джуринфортеця” (код за ЄДРПОУ 40863186) як не грошового майнового вкладу до Статутного капіталу об`єкту нерухомого майна нежитлової будівлі (руїн палацу XVII-XIX ст., реєстраційний номер 987126861220), загальною площею 717 кв. м, що розташована в Тернопільській обл., Заліщицького р-н., с. Нирків, комплекс будівель і споруд, будинок 7.

8 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішив Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Джуринфортеця”, б/н від 17.09.2020 – залишити без задоволення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here