Головна Новини Росія готує інтернет-воїнів для боротьби з українцями. Як їм протистояти?

Росія готує інтернет-воїнів для боротьби з українцями. Як їм протистояти?

99202_600Росія готується до чергової інформаційної інтернет-атаки готуючи інтернет-воїнів – тролів. Про це з власних джерел дізнався користувач соцмережі Микола Воськало.

«З 22 по 25 серпня в Фейсбуці було зареєстровано 820 нових профілів. Усі профілі були зареєстровані з 10 різних IP адрес. Всі айпі адреси прив’язані до ТОВ «Агентство інтернет-досліджень» яке знаходиться в Ольгино (один з районів Санкт Петербурга) при цьому всі нещодавно зареєстровані профілі вказують що їх власники нібито жителі Києва, Львова та Харкова. Профілі порожні. Ні фотографій, ні друзів, нічого. Адміністрація Фейсбуку поки нічого не вживає і профілі не блокує. Чекають що буде далі. Але всі профілі відзначені і віднесені до списку “High priority monitoring”. Адміністрація припускає що готується масивне інформаційне вкидання» повідомляє користувач Фейсбук Микола Воськало.

Тому просимо тернополян бути особливо обережними при перепощуванні інформації у соціальних мережах, та дотримуватися простих правил поширення інформації, зокрема перевіряти джерела інформації – не лінуватися заходити на профілі людей які виступають першоджерелом сенсаційної інформації, переглянути фото, переконатися що це реальна людина, а не «троль» або фейкова особа, переглянути коло друзів знайти спільних друзів і пересвідчитись, що це реальні люди які знають цю людину не лишеу  соцмережі, а й у реальному житті. Також перевірити, по можливості, чи не є фотографія профілю чужою чи купленою у фотобанку. Ці прості але надійні правила обов’язково захистять від поширення неправдивої інформації яку буде поширювати держава-агресор щоб посіяти паніку серед українців.

Нагадаємо, що нещодавно СБУ закликала українських користувачів видалити ососбисті дані з російських соцмереж і сервісів електронної пошти, оскільки ФСБ отрмала безперешкодний доступ до інформації в мережі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here