Російська пропаганда розказує жахачки про Тернопіль
tovary_rosija_markuvanniaЩе в липні сесія Тернопільскої міської ради прийняла рішення яке передбачає спеціальне маркування продуктів російського виробництва.
У рішенні зазначено, що закладам торгівлі і побуту рекомендовано здійснювати розміщення товарів російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації.

Так от, російський телеканал “Россия 24”  з сюжетів місцевих телеканалів та центральних ЗМІ змонтувала сюжет який показує як в Тернополі російські товари розміщають на інші полиці.

“Жители украинского города Тернополь могут выразить свою гражданскую позицию даже в продуктовом магазине. По решению городского совета товар из России должен лежать на отдельных полках, а на его ценниках – изображен триколор. Исполнение постановления будет контролировать местная полиция” – такий коментар пише користувач мережі ЮТУБ який поширює відео.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок коли назву міста Тернопіль використовувала російська пропагандистська машина.
Категорії: Новини

Теги: ,,

3 коментарів

  1. А що це неправда? Ви чому в1дмовляетеся в1д сво1х поступк1в 1 сл1в. В Тернопол1 1 правда в ваших же ЗМ1 писали багато раз про те, що рос1йськ1 товари мають лежати на окрем1й полиц1. Це що Рос1я придумала? Чому ви так1 безсов1сн1 1 нагло брешете? Ви що думаете н1хто цього не бачить 1 не чуе? Хто буде поважати вашу 1нформац1ю коли у вас не знае права що д1е л1ва.

    Відповісти
  2. Але ж в Україні заборонена нацистська символіка, а москалі під цим триколором у складі нацистського вермахту знищували українців!!!

    Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: