Головна Новини Розпивання спиртного привело до різанини

Розпивання спиртного привело до різанини

vbyvstvoЩо ж сталося у той злощасний вересень 2012 року. У с. Синягівка Збаразького району Тернопільської області чоловік і двоє жінок розпивали спиртні напої у житловому будинку. Через неприязні стосунки на побутовому ґрунті раптово розпочався конфлікт, в ході якого вони висловлювались в адресу один одного нецензурною лайкою, повідомила Людмила Залецька Прес-секретар апеляційного суду Тернопільської області.

Під час конфлікту чоловік почав злісно бити одну з жінок, а потім намагався її задушити. На щастя, чоловіку не вдалося задушити жінку, оскільки у конфлікт втрутилась інша. Коли усі пристрасті вщухнули і двоє конфліктуючих продовжили розпивати спиртні напої, третя жінка вийшла з будинку по справах. В той час, чоловік скориставшись тим, що залишився із жінкою на одинці, продовжив жорстоке побиття. Та на цьому він не зупинився, взявши із шухляди серванту лезо для гоління, порізав ним жінці суглоби рук та поверхні шиї, після чого, з метою приховання слідів скоєного ним злочину, за допомогою сірників здійснив підпал матрацу ліжка, на якому лежала потерпіла. У результаті цих дій жінка отримала чисельні травми, проте залишилася живою. А чоловік все ж не довів свій злочинний умисел заподіяння смерті докінця з причин, які не залежали від його волі.

Таким чином, чоловіка визнано винним і засуджено за ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство) та ч.2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) на 7 років позбавлення волі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here