Головна Новини “Рожевим снігом” у Тернополі труяться не лише собаки, а і люди

“Рожевим снігом” у Тернополі труяться не лише собаки, а і люди

У соцмережах почастішали повідомлення тернополян про те, що на снігу знаходять рожеву речовину. На вигляд це схоже на отруту для собак. Тернополянка Наталія Бутенко каже, що побачила рожевий сніг біля смітників. Від цієї речовини їй стало зле.
— Сьогодні я гуляла з собаками своїми. Біля смітника побачила щось червоне. Придивилась, ніби буряк з рідиною. Принюхалась, а пахне не лише буряк, а ще щось специфічне. Вирішила прибрати, щоб хоч на моєму районі не було того жаху з отруєними собаками. Бо то реально страшно дивитися. Так от поки я прибирала, то так нанюхалася того незрозуміло чого, що мені було нехіло дурно. Я медик, то сама собі допомогла. Прокапала, вколола. Зараз мені краще, і тому я впевнена, що погано мені було саме від того трійла. То це в нас не лише собак труять, а й людьми не побрезгують, — написала вона в групі “Тернопільські плітки”.

Нагадаємо, в Тернополі також почастішали випадки отруєння та розстрілів безпритульних собак. Сьогодні зоозахисники виходять на мирну акцію, щоби звернути увагу на проблему, повідомляє Доба.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here