Головна Новини Родина багата дітьми і онуками

Родина багата дітьми і онуками

У хліборобському селі Джурині, що розташоване поблизу траси Чортків – Бучач, живе багатодітна дружна сім’я Богдана і Ганни Муликів. Односельці пишаються цією сімейною парою, яка виховала дев’ятеро дітей: п’ятьох хлопців і чотирьох дівчат.

Сьогодні не так легко виховувати дітей – держава не надто переймається проблемами таких родин. Ніхто із чиновників чи економістів не підраховував, скільки нині потрібно коштів, аби виростити до повноліття лише одну дитину.
У сім’ї Муликів не звикли нарікати на різні обставини, у вихованні дітей завше розраховували на власні сили. І Богдан, і Ганна все своє свідоме життя пропрацювали в колгоспі: він – механізатором, вона – у ланці на різних роботах. Тепер уже на заслуженому відпочинку. Ганна Мулик нагороджена орденом «Мати-героїня». За багаторічну працю, як і всі селяни отримують мізерні пенсії. Але який відпочинок у селі, на домашній господарці завше знайдеться робота.
Діти Муликів свого часу успішно закінчили Джуринську середню школу, четверо хлопців – Ігор, Володимир, Ярослав і Михайло служили в армії. Виховані, ввічливі, слухняні, трудолюбиві, – таку характеристику мали у селі всі діти Богдана і Ганни Муликів. Хлопці здобули робітничі професії: Ігор, Володимир і Ярослав – залізничники, Михайло і Олег – будівельники. Найстарша дочка Галя – вчителька початкових класів, Оксана – економіст, Ольга – бухгалтер, Леся – займається власним присадибним господарством. Приємно, що діти працюють, допомагають батькам-пенсіонерам. Усі дорослі сини й доньки, за винятком наймолодшого Олега, одружені, мають свої сім’ї. Торік батьки справили весілля Михайлові.
Богдан та Ганна Мулики пишаються своїми онуками, а їх у них уже дванадцять! Нещодавно невістка Галина народила хлопчика, якого назвали Максимом. Є надія на поповнення онуків, а це – велика радість для дідуся і бабусі.
На свята, вихідні приїжджають діти до рідного батьківського дому з Києва, Івано-Франківська, Чорткова.
Мені приємно розповідати про таку гарну родину, хочеться, аби таких сімей було в Україні побільше. Від них залежить майбутнє українського села. У ці Різдвяні дні зичу кожному із родини Муликів міцного здоров’я, щастя, радості, миру і добра. Хай Господь Бог і Діва Марія благословляють вас на довге, щасливе життя. Многая літа, вам, шановні батьки!
Іван БІЛИК
с. Джурин Чортківського району

Сільський господар плюс

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here