![283055768_128833349773942_1511430976862005081_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283055768_128833349773942_1511430976862005081_n-640x640.jpg)
Щоденні тренування та відточення всіх базових вмінь та навичок військовослужбовців. Понад два місяці бійці тернопільського добровольчого батальйону «Тайфун» допомагають поліцейським пильнувати за порядком у нашому місті. Дехто з бійців вже бореться з ворогом в зоні активних бойових дій.
Про це повідомили в одному з дописів на своїх сторінках у соцмережах:
«Пам’ятаєте, ми анонсували, що частина наших бійців після відповідної підготовки відправиться в зону проведення бойових дій? Так от, частина з них вже виконують бойові завдання в складі Сил спеціальних операцій ЗСУ.
Пишаємось нашими побратимами та віримо в близьку перемогу!».
Щодо роботи за тиждень у Тернополі, то у батальйоні кажуть – продовжують щоденні тренування та вже звичну практику патрулювання міста спільно з поліцейськими.
І, на жаль, мешканці нашого міста продовжують порушувати громадський спокій та порядок. Зокрема, щовечора бійці спілкуються з громадянами, які перебувають на вулиці після початку комендантської години. І більшість таких порушників – нетверезі. Зауважимо, окремих порушників, які видаються підозрілими або поводяться агресивно, затримують та передають у відділки поліції.
Зокрема, впродовж тижня бійці добробату «Тайфун» спільно з поліцією:
- провели понад 100 профілактичних бесід;
- виявили на вулицях міста більше 40 осіб в стані алкогольного або іншого сп’яніння;
- склали 25 адмінпротоколів, 2 з них – за злісну непокору правоохоронцям;
- затримали більше 30 осіб, які порушували громадський спокій та порядок, серед них 1 пасажир потяга;
- затримали 5 осіб, які мали з собою наркотичні чи інші заборонені речовини;
- затримали водія Ford Escape, ВО4607СХ, який виявився нетверезим;
- перевірили 7 осіб, які перебувають під домашнім арештом.
Нагадуємо, зараз всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу. Тих, хто не має з собою документів – передають поліції для встановлення особи.
Також у батальйоні вкотре нагадують, що під час комендантської години, пересуватися містом без спеціального дозволу заборонено.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283363001_128833373107273_7790513382790507455_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283186818_128833366440607_7865955042955644578_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283328099_128833353107275_8963200872578581492_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283116677_128833359773941_8559041127479050428_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283078086_128833356440608_1865221179927280965_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283055768_128833363107274_358702670961624470_n-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/283013822_128833369773940_8911658821308498351_n-1.jpg)