Головна Новини “Рекомендуватимуть обмежити відвідування друзів та родичів”, – лікар про карантин вихідного дня.

“Рекомендуватимуть обмежити відвідування друзів та родичів”, – лікар про карантин вихідного дня.

Із лікарем-епідеміологом з Чорткова Олегом Голінатим поспілкувались на тему так званого карантину вихідного дня, який, ймовірно, введуть у дію вже наступних вихідних.

🗣 «Зменшення контактів між людьми точно призведе до зменшення кількості хворих. Карантин вихідного дня – це мінімальний внесок у порятунок цієї ситуації. Наскільки він буде дієвим – важко сказати, але те, що країні потрібні нові обмеження – це факт.

В будні люди хоч трохи дисципліновані, а у вихідні про правила карантину всі забувають – йдуть до барів чи ресторанів, один до одного в гості. Якщо нові обмеження допоможуть знизити приріст хворих хоча би на відсотків десять, то це вже неабияк допоможе лікувальній мережі країни. Адже вся медична сфера повністю перевантажена.

Вже йдеться про відкриття нових ліжкомісць, так званих екстраліжок у Чорткові… Що саме передбачатимуть нові обмеження – поки що невідомо.

Думаю, будуть закриті всі розважальні заклади, заклади громадського харчування тощо. Рекомендуватимуть обмежити відвідування друзів та родичів. Для прикладу, у Великобританії людям зараз дозволено ходити виключно на роботу, в аптеку чи магазин. Все решта – під забороною. Штрафи за порушення величезні. Тому і в Україні треба посилювати особисту відповідальність людей за недотримання карантинних норм. По-іншому пандемію просто не зупинити».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here