Головна Новини Результати І Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

Результати І Відкритого конкурсу вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «СОЛІСТИ-ВОКАЛІСТИ»

Результати конкурсу у І віковій  категорії

1 місце:

Борецька Богдана Ярославівна — Бережанська державна школа мистецтв

2 місце:

Хлистун Юля Василівна — Скалатська дитяча музична школа

Мариняк Софія Миколаївна — Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львів

3 місце:

Петров Данило Сергійович — Дитяча музична школа №1 ім. В. Барвінського

Кнігницький Микита Сергійович — ЗОШ №3 м.Білгород-Дністровський

Дипломанти першої категорії:

Чир Софія Романівна — Скалатська дитяча музична школа

Станьковський Павло Віталійович — Збаразька районна комунальна музична школа

Жеребецька Ярина Романівна — Тернопільська музична школа №2 ім. М. Вербицького

Петрик Олександр Степанович — Скалатська дитяча музична школа

Єгоричев Олексій Максимович — Київська Середня Спеціалізована Музична Школа ім. М. В. Лисенка

Бардокіна Любов – Анастасія Романівна — Зборівська дитяча музична школа

 

Результати конкурсу у ІI віковій  категорії

1 місце:

Мельничук Ольга Френківна — Київська музична школа №26

2 місце:

Саварина Анастасія Анатоліївна — Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора» Закарпатської обласної ради

Іваніцька Марія Ярославівна – Острівська музична школа Тернопільського району

3 місце:

Балук Олена Олегавна — Львівський державний музичний коледж ім. С. П. Людкевича

Швайковський Марко Петрович — Львівський музичний коледж ім. Станіслава Людкевича.

Дипломанти другої категорії:

Ракул Анна Юріївна — Броварська Дитяча Музична Школа

Гук Анастасія Ігорівна — Львівський державний музичний коледж ім. С. П. Людкевича

Турко Людмила Сергіївна — Тернопільське музичне училище ім. Соломії Крушельницької

Бойко Анастасія Юріївна — Козівська школа мистецтв

Страхов Юрій Романович — Броварська Дитяча Музична Школа

Книшевич Анастасія Ігорівна –  Тернопільське обласне державне музичне училище ім.С.Крушельницької

Мединський Радіон Вадимович — Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра

Результати конкурсу у ІII віковій  категорії

1 премія:

Галайда Анастасія Романівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Чабаранок Роман Ігорович — Львівський національний університет ім. І. Франка

2 премія:

Назаренко Максим Олександрович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Кнігницька Марія Сергіївна — Одеська національна музична академія ім. А. Нежданової

3 премія:

Павленко Соломія Олександрівна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

Кушлик Михайло Ігорович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка

Полторак Мар’яна Сергіївна – Краківська музична академія

Результати конкурсу у IV віковій  категорії

1 премія: не присуджувалась

2 премія:

Тлущ Владислав Олегович — Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка

Возняк Степан Степанович — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

3 премія:

Чайка Тетяна Сергіївна — Національна музична академія України ім. П.І Чайковського

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ХОРОВІ КОЛЕКТИВИ»

1 місце:

Академічний студентський хор Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського

Хор Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької

2 місце:

Студентський хор «Молодість» відділу «Хорове диригування» Хмельницького музичного коледжу ім. Владислава Заремби

3 місце:

Хор студентів Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету

Дипломанти:

Хорова капела Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here