Головна Новини Результатами перевірки в відділі культури зацікавили правоохоронців

Результатами перевірки в відділі культури зацікавили правоохоронців

грошіФінансові інспектори у відділі культури і туризму Зборівської районної державної адміністрації виявили втрат на суму понад 735 тис. гривень. 

Фахівцями територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області – Тернопільською об’єднаною держфінінспекцією проведено ревізію фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму Зборівської районної державної адміністрації, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму більше 735 тис. гривень.

Ревізією виявлено, що працівникам даного закладу зайво  нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму понад 661 тис. гривень, внаслідок зайвого нарахування та виплати індексації грошових доходів, оплати за невідпрацьований час тощо.

Інспектори також встановили, що відділом не перераховано до районного бюджету 30 відсотків нарахованої та отриманої орендної плати, всього на суму  майже 19 тис. гривень.

Також не оминули уваги інспекторів такі порушення як: оплата за неспожиті послуги по газопостачанню та електроенергії, сплата внесків до цільових фондів за завищеними ставками тощо.  Загалом таких порушень виявлено на суму майже 50 тис. гривень.

 За недотримання законодавства з фінансових питань 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, до установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.  Про результати ревізії поінформовано правоохоронні  органи. На об’єкт контролю направлено обов’язкові вимоги про усунення виявлених порушень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here