Головна Новини Редакцією “Свободи” більше не керує Зіна Кушнірук

Редакцією “Свободи” більше не керує Зіна Кушнірук

Уже тиждень, як обласною комунальною газетою «Свобода» не керує Зіна Кушнірук – причина- звільнення з посади головного редактора.

 Як стало відомо причиною для звільнення стала особиста заява, яку пані Кушнірук написала без особливого бажання. Клопотання про звільнення погодила профільна комісія обласної ради, якій теж підпорядкована газета. Розповідають, що причиною відставки Кушнірук став тривалий конфлікт у трудовому колективі газети.

Іншою причиною звільнення – є підготовка до роздержавлення газети. Через це влада нібито хоче бачити на цій посаді більш контрольовану особу. Поки що відомо, що виконувати обов’язки головного редактора газети “Свобода” буде екс-керівник прес-служби фінансової інспекції Михайло Лисевич. Останні роки він працював на різних посадах в сфері туризму, а у 90-х роках минулого століття очолював молодіжне видання “Ровесник”.

І це не остання зміна в когорті керівників комунальних підприємств обласної ради. На нас ще чекає як мінімум два гучних звільнення за власним бажанням. Адже із приходом до влади молодого бізнесмена Тарашевського який вдало кооперує свої дії з адміністрацією Хоптяна, а в деяких випадках із «свободівцями» комунальні підприємства почало лихоманити, а їх керівники в серйоз задумуються про відхід від справ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here