Головна Новини РДА на Тернопільщині перетворяться на рекрутингові центри

РДА на Тернопільщині перетворяться на рекрутингові центри

Військову службу за контрактом незабаром будуть популяризувати в районних та обласній державних адміністраціях Тернопільської області. У приміщеннях державних органів відкриють рекрутингові пункти з набору військових-контрактників. Таку інформацію довів голова області Степан Барна до керівників районів під час нещодавньої наради у Тернополі. Для чого це роблять він також розповів представникам місцевих ЗМІ.

«Будемо популяризувати службу в Збройних Силах України, – каже Степан Барна. – Тепер всі заходи за участю представників громадськості обов’язково будуть супроводжуватися заходами по залученню військовослужбовців і підписанню контрактів з майбутніми військовими. Бачимо, що люди мають певні комплекси в тому, щоб зайти у військкомат, не мають доступу до військових частин, але всі дружно ходять в ОДА і облраду. От і дамо можливість поспілкуватися їм з військовими комісарами, потримати зразки зброї у руках, проявити свій патріотизм не на словах, а на ділі, і підписати контракт. Бо сьогодні багато крикунів, які зазначають, що підуть захищати Україну, якщо буде війна, а не АТО.».

В адміністраціях виділять окремі кабінети, де й будуть розміщуватися пункти агітації на контрактну службу. Найкращими агітаторами, на думку керівника області, будуть хлопці, які пройшли горнило війни.

«Найкращими агітаторами є хлопці, які пройшли горнило війни, – додає Степан Барна. – Це вирішить проблему соціального характеру, дасть можливість повернути обличчям державу до цих людей, це буде самореалізація для військовослужбовців, які воювали і захищали нашу державу. Думаю, це буде правильний і справедливий крок.»

У другому кварталі контрактників набрали тільки половину від доведеного Генштабом завдання. На сьогодні в двох військових частинах області є понад 1200 вакансій, як цивільних, так і військових спеціальностей. У липні необхідно набрати майже 500 контрактників. За словами головного військового комісара області Володимира Катинського, на службу необхідні командири гармат, навідники, снайпери, сапери, розвідники зв’язківці, медики, кухарі, водії, музиканти, вантажники, ремонтники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here