Головна Новини Разом дружили, разом служили, разом і загинули…. Чортків прощався з Назаром Кирилюком...

Разом дружили, разом служили, разом і загинули…. Чортків прощався з Назаром Кирилюком та Віталієм Микуляком

Назар Кирилюк та Віталій Микуляк загинули 12 вересня на Миколаївщині. Хлопці разом пішли на війну та служили в 24 механізованій бригаді імені короля Данила, 12 вересня обірвало їхні молоді життя назавжди, коли жвоє друзів порапили під авіаційний удар.

Зовсім молоді, юні, сповнені сил, енергії та невичерпної любові до України і ближніх. Такими навічно залишаться у пам’яті 27-річний Кирилюк Назар і на рік молодший Микуляк Віталій. Обидва – уродженці села Біла Чортківської громади, нерозлучні друзі ледь не із пелюшок і разом одними із перших стали на захист рідної країни.

Не могли юні, гарячі українські серця змиритися із ницістю та несправедливістю, яку несуть за собою рашисти, тому і пожертвували своєю молодістю заради світлого майбутнього Батьківщини.

Сьогодні все село та чимало чортків’ян прощалися із Героями, що загинули внаслідок ворожого авіаудару, 12 вересня поблизу Миколаївської області.

Поховали двох друзів у рідному селі Біла. Тепер над їх могилами вічно майорітиме синьо-жовте знамено, як символ незламності та відданості Україні.

Вічна пам’ять та Царство Небесне сміливим Героям…

Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here