Головна Новини “Рабовласника” з ВПУ – 4 випустили під 100 тисяч застави

“Рабовласника” з ВПУ – 4 випустили під 100 тисяч застави

півторак

півторакДиректора ВПУ-4 ім. М. Паращука Романа Півторака Апеляційний суд Тернопільської області відпустив під заставу у 100 тис. грн. Насамперед Феміда зважила на стан здоров’я чиновника, хворого на цукровий діабет.

Щодо розміру застави, наразі не відомо, чи обвинувачений сам вніс вказану суму, чи хтось із його однопартійців або батьків студентів, та зважаючи, що його захищатимуть два іменитих адвокати, ця сума цілком «підйомна» його кишені. Тим більше, що директора одного з кращих профучилищ України обвинувачують в одержанні 1 тис. грн. хабара (ст. 368 КК України) та перевищенні службових повноважень (ст. 365 КК України), тобто що він примушував учнів навчального закладу здавати благодійні внески. Внаслідок вчинення неправомірних дій, які виходять за межі наданих законом повноважень, керівник училища заподіяв тяжкі наслідки правам учнів, що охороняються законом, на суму понад 271 тис. грн.
Розмір застави підтвердив заступник прокурора Тернополя Іван Антюк.

Старший слідчий міської прокуратури Олександр Декайло зазначив, що обвинувачений вчасно з’являється на допити, хоча вину визнає частково, але нових фактів не з’явилось. Слідство у справі триває, тож зарано говорити, коли карну справу буде передано до суду, зазначають правоохоронці, про це повідомляє Номер один

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here