![____30304_650x410_1_650x410](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/30304_650x410_1_650x410-640x404.jpg)
Майже 40 тисяч втратила жителька Тернопільського району, довірившись невідомій особі. За словами потерпілої, одинадцятого липня близько опівночі зателефонував чоловік з невідомого номера. Він представився працівником банку, в якому обслуговується жінка.
Додзвонювач повідомив, про проблеми з електронним гаманцем та запропонував убезпечити його. Після кількох порад та маніпуляцій “помічник” дізнався необхідні дані, а за кілька хвилин з кредитного рахунку жінки щезло 37 960 гривень.
Зрозумівши, що потрапила в пастку шахрая, потерпіла звернулася за допомогою до відділення поліції №4 Збаража. Вирішується питання про внесення даного факту до ЄРДР згідно зі статтею 190 (шахрайство) ККУ.