Головна Новини Після Лувру Пінзеля “поселили” серед лахміття і пивних барів

Після Лувру Пінзеля “поселили” серед лахміття і пивних барів

Тернопільська обласна державна адміністарація в обличчі Петра Гоча всіляко піарить своє спільне з кандидатом-невдахою  Чубаком починання – збір коштів на реставрацію приміщень в Краєзнавччому музеї для творів Пінзеля. Однак, свободівцю Кайді та мистецтвознавцям, зокрема дочці легндарного Возницького, який опікувався Пінзелем в Україні ця ідея не зовсім до вподоби, адже як вони стверджкють не місце легенді серед пивбарів  і лахміття, та й заходи безпеки бажають бути кращими.

Передали в МВС звернення народного депутата Олексія Кайди щодо грубих порушень умов зберігання робіт Іоана-Георга Пінзеля на території ТРЦ «Подоляни».
Неприпустимим є те, що безцінні твори великого скульптора будуть розміщені у поруч із пивним баром «Хмільне щастя». Скульптури Пінзеля – це насамперед сакральні та церковні пам’ятки, які кілька століть стояли у храмах. Навіть у Луврі для їх експозиції обрали каплицю Сент-Шапель. Тепер мистецькі твори перетворюють у засіб для приваблювання покупців торговельно-розважального комплексу.
27 квітня перевірку умов зберігання здійснила експерт Міністерства культури України, генеральний директор Львівської Національної галереї Разінкова-Возницька Лариса. «Я 42 роки пропрацювала в музеї. І зараз моєму обуренню просто не має краю. Тернопіль через це може стати епіцентром світового скандалу», – говорить вона.
Олексій Кайда звернувся до начальника обласної міліції з вимогою негайно розпочати розслідування. Адже такі умови побутування можуть відбитися на фізичному стані пам’яток

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here