Головна Новини Після виборів на Тернопільщині різко зросла кількість хворих на COVID-19

Після виборів на Тернопільщині різко зросла кількість хворих на COVID-19

На Тернопільщині різко зростає кількість хворих. Щодня майже на сотню більше, порівняно із попередньою добою. Епідеміологи кажуть, причиною можуть бути вибори та активні спалахи, пише ЗЗ

«На виборах контактувала значна кількість людей. Як повідомляє поліція, були зафіксовані випадки порушення карантину – це і тісні черги, невикористання масок, нехтування дистанцією. Це могло стати причиною інфікування. Звісно, остаточну картину ми будемо бачити приблизно через  два тижні, але збільшення кількості інфікованих простежується і сьогодні. Зокрема, критерій, визначений Кабміном – 320 випадків на сто тисяч населення вже перевищено у Козівському, Підволочиському, Підгаєцькому, Тернопільському районах. Маємо ще два райони, які перетинають межу «червоної зони» – це Гусятинський і Теребовлянський райони. Тобто більше половини області перебуватиме у «червоній» зоні. Основна загроза, щоб не була перевантажена медична система, щоб хворі могли вчасно отримувати допомогу», – каже головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук. 

Найбільше нових випадків учора діагностували у Тернополі. Тут за добу виявили 62 інфікованих. Також лідирують у сумній статистиці Тернопільський, Чортківський, Шумський, Теребовлянський, Підволочиський, Кременецький райони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here