Пільг при вступі не буде
абітурієнтГолова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що пільговий вступ до вузів дітям певних категорій необхідно замінити матеріальною компенсацією. Про це він сказав в ході зустрічі з викладачами та учнями Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки.Школа першого ступеня ».
«Категоріям дітей та молоді, які вимагають певної уваги з боку держави, треба давати матеріальну компенсацію, а не давати ці компенсації у вигляді позаконкурсного вступу до вузів», – сказав спікер.

За словами Литвина, в Україні збережена система пільг, згідно якої діти-сироти та інші категорії молоді мають право вступати до вузів поза конкурсом. «У нас складається така ситуація, що на деякі спеціальності у нас набираються люди поза конкурсом, які мають посередні знання. Одночасно ті талановиті, які показали великі успіхи, в тому числі і під час зовнішнього незалежного тестування, не можуть потрапити на ці спеціальності », – сказав він.

Спікер зазначив, що в Україну сьогодні є проблеми з освітою і «лідирує кількість, а не якість освіти», повідомляє Главком
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: