Головна Новини Пільговики Тернополя зможуть безкоштовно користуватись транспортом впродовж усієї доби: головні рішення штабу

Пільговики Тернополя зможуть безкоштовно користуватись транспортом впродовж усієї доби: головні рішення штабу

Послаблення карантину та безкоштовний проїзд без обмежень. Про це повідомили під час засідання штабу боротьби з коронавірусом.

Через зменшення кількості інфікованих ковідом, пільговики Тернополя зможуть їздити у громадському транспорті безоплатно за наявності «Соціальної карти тернополянина» у будь який час доби.

Також Сергій Надал зазначив, що будуть рекомендувати звернутися до уряду, щоб зняти обмеження стосовно проїзду лише в межах сидячих місць, повідомляє Тернопіль 1

Разом з тим, у міській раді планують із лікарні №3 зняти статус “госпіталю”. Це дозволить відновити роботу медзакладу у звичному режимі, та отримати кошти від НСЗУ за надані медичні послуги. Для цього, керівництву міста необхідно звернутися у Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА із відповідним клопотанням.

Такі рішення прийняли на онлайн-засіданні міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Нагадаємо, Тернопіль й далі перебуває у “жовтій” зоні, зважаючи на число інфікованих коронавірусом та темпи поширення інфекції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here