Головна Новини Підтримка сільського виробника – ось що серед пріоритетів державної політики, – Степан...

Підтримка сільського виробника – ось що серед пріоритетів державної політики, – Степан Барна

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна відвідав фермерське господарство «Беріжок», що у селі Биківці Шумського району. Працює ферма з 2000 року і дає роботу та гідну заробітну плату близько 50-ом працівникам у зимову пору та близько 80-ом – у період весняно-польових робіт. Сьогодні там здійснюється будівництво та реконструкція приміщень для розвитку тваринництва, адже на фермі є 253 поголів’я ВРХ, і тепер на меті у керівництва фермерського господарства не збільшення кількості худоби, а підвищення якості та надоїв молока.

За словами Степана Барни, цьогоріч державна підтримка на розвиток кооперативного руху та тваринництва розрахована саме на мале та середнє підприємництво, на людей, які живуть у селі і прагнуть працювати вдома, а не за кордоном. Тому приклад фермерського господарства «Беріжок» є дуже позитивним та гідним уваги та підтримки як з боку органів державної влади, так і з боку місцевої влади.

«Люди, які тут працюють, не шукають заробітків за кордоном, а мають можливість працювати вдома і при цьому отримують за свою роботу добру платню – в середньому 10-12 тис. грн. в місяць. І ми як органи державної влади маємо максимально підтримати таких людей й створити їм всі необхідні умови для роботи. Відтак, 4 млрд. гривень із державної програми підтримки будуть спрямовані на розвиток тваринництва. А загалом на підтримку сільського виробника в Україні виділено 6,3 млрд. гривень», – нагадав Степан Барна.

Він також додав, що було би дуже добре, якби люди активніше включалися в процес об’єднання у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, створювали малі сімейні ферми, займалися садівництвом та ягідництвом, щоб створювати зайнятість на селі і повертати наших заробітчан додому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here