Головна Новини Підприємець сплатить штраф 722 тисячі за “сірих” працівників

Підприємець сплатить штраф 722 тисячі за “сірих” працівників

Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львова визнав дії Управління Держпраці у Тернопільській області правомірними та скасував постанову Тернопільського окружного адміністративного суду, якою адміністративний позов було задоволено повністю на користь позивача.
Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області у березні 2018 р. здійснили інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця, яка використовує найману працю у сфері послуг. Під час інспекційного відвідування встановлено, що ФОП допустила до роботи 5 працівників без повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття таких на роботу.
Також у підприємця виявлено порушення недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці щодо 4-х працівників, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та не забезпечення достовірного обліку виконуваної працівниками роботи.
За допущені порушення вимог законодавства про працю на ФОП накладено штрафні санкції: за абзацом 2 частини 2 ст. 265 КЗпП (за 5 неоформлених працівників) штраф у сумі 558 450 грн.; за абзацом 3 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 11 169 грн.; за абзацом 4 частини 2 ст. 265 КЗпП (щодо 4-х працівників) штраф у сумі 148 920 грн. та за абзацом 8 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 3723 грн.
Відтак, за порушення законодавства про працю підприємцю доведеться сплатити штрафи на загальну суму 722, 262 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here